Hakkımızda


Hakkımızda

ALPSAN, yem ve biokütle makineleri üretiminde Türkiye’de öncü firmadır. 55 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında yedek parça, makine ve makine ekipmanları üretimimiz ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Görevimiz sadece makineyi teslim etmekle bitmez, sürekli iletişim kurarak müşterilerimizin isteklerini, sorunlarını ve tavsiyelerini dinleyerek onlara kalıcı çözüm önerileri sunmaya çalışırız.
Kalıcı dostluk, dürüstlük, kalite ve sağlamlık prensiplerine her zaman bağlı kaldık ve kalamaya da devam edeceğiz.
Bizim için güven, gelecektir.


55 yılı aşkın bilgi ve deneyim
Yem ve biokütle üretiminin problemleri zor ve karmaşık. Hem düzenli ve sürdürülebilir bir sisteme, hem de müşterilerinizin istediği kaliteyi sağlayabilecek güvenilir ve dayanıklı makinelere ihtiyacınız var.

55 seneyi aşkın süredir, farklı içerikli yem ve biokütle üretimleriniz için size özel kapsamlı çözümler sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Bu yüzden adımız, güven ve kalite itibarını veriyor.

Üretim sisteminizin başından sonuna kadar; öğütme, tartım, karıştırma, melaslama, peletleme, flakeleme, granüle, soğutma, eleme ve tartım için çözüm sunuyoruz. Makinelerimiz ve makine ekipmanlarımız en zorlu üretim koşulları için dizayn edilmiştir. Yıllar boyu sürdürülebilirlik ve güven sözü veriyoruz.